загрузка...

Яго попугай

Яго попугай із Аладдіна

Яго

Мультфільм: Аладдін, Аладдін 2, Аладдін 3, мультсеріал Аладдін

Мультфільм «Аладдін» вийшов на широкі екрани у 1992 році. Історія про бідняка, чарівну лампу, мавпочку Абу, джина і підступних лиходіїв, а також любов, дружба і прекрасна принцеса відразу ж завоювала мільйони прихильників у всьому світі.

Поряд з нудотно позитивними персонажами найбільш цікавими в мультфільмі були і залишаються лиходії, такі як папуга Яго і чарівник Джафар. Однак папузі можна віддати почесне перше місце серед найяскравіших негідників картини, адже саме він встигне зробити чимало поганого і хорошого, зрадити і розкаятися, втратити подільника і придбати друзів. Доповнити цей ряд можна шкідливою старою Шапокляк і не менш огидним на характер дідусем Ау. Цих персонажів по праву можна занести до числа егідників, які до завершення історії таки перевиховуються і виправляються.

Яго радує своїми їдкими жартами і глузуваннями, а головне – раціональним підходом і постійним пошуком вигоди. Папуга приваблює чимало уваги в мультфільмі завдяки своїй хитрості, жадібності, нахабства і балакучості. І хоча добру частину мультика його образ абсолютно негативний, на його прикладі сценаристи вирішили показати силу прощення і каяття. Хоча залишається сумнів у щирості каяття папуги, але перевтілення підступного лиходія в одного і рятівника викликає розчулення.

Яго, мабуть, найцікавіший у момент зради. Маленьки птах свідомо рятує ворогів свого господаря і тим самим допомагає їм його знищити. У такому повороті подій можна угледіти таємний сенс, адже папуга хотів позбутися від злісного і жорстокого повелителя, яким йому виявилося неможливо керувати. Простіше поширювати свій вплив і чарівність на простих і доброзичливих героїв. Однак, не дивлячись ні на що, хочеться вірити, що папуга керується принципами честі та справедливості.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:146 | 0.629sec