загрузка...

Заєць із “Ну, постривай!”

Заєць. Персонаж з мультфільму Ну постривай

Заєць. Персонаж з мультсеріалу "Ну, постривай"

Мультсеріал: Ну, постривай!

Заєць – один з головних героїв мультфільму «Ну постривай!». Він представлений тут як позитивний, добрий, чуттєвий, вразливий і більш слабкий герой. Але все ж Заєць досить хитрий для того, щоб гідно відповідати на провокації Вовка, який часто влаштовує пастки. Він постійно тікає від нього, ховається, причому робить це досить винахідливими способами і мудро виходить з будь-якої ситуації. В останніх випусках мультфільму Заєць трохи змінюється, він перетворюється з переляканого на більш сміливого і активного персонажа.

Заєць проявляється настільки добрим, що не вважає дії Вовка загрозою для себе, він ставиться до них як до неприємних хуліганських вчинків з його боку, які не є небезпечними для життя. Адже дуже часто, коли Зайцю вдається звільнитися від Вовка, він не поспішає тікати, а навпаки йому цікаво спостерігати, що з ним буде далі, як він вийде з даної ситуації. Що в даному випадку говорить про те, що Заєць зацікавлений у Вовкові як у товариші. Адже насправді вони не жорстоко воюють один з одним, а завжди готові прийти на допомогу в скрутну хвилину. Дуже чітко показаний той факт, що Заєць завжди намагається прийти Вовкові на допомогу, якщо він цього потребує, він рятує його від інших негативних героїв мультфільму і небезпечних ситуацій.

На відміну від Вовка, Заєць є героєм більш правильним, без шкідливих звичок. Він як прототип ідеального школяра, який займається спортом, веде активне життя, розвиває свої таланти, одним словом, веде правильний і здоровий спосіб життя.
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.19MB | MySQL:146 | 0.550sec