загрузка...

Жасмін

Жасмін персонаж з "Аладдіна"

Жасмін

Мультфільм: Аладдін, Аладдін 2, Аладдін 3, мультсеріал Аладдін

У далекому-далекому царстві жила прекрасна принцеса. Вона гарна, розумна, мала почуття гумору, любила пригоди і закохана в волоцюгу. Знайома історія? Звичайно ж! Це адже історія про Жасмін і її коханому Алладіна.
Вже саме ім’я дівчини «жасмин», це прекрасна її характеристика. Вона, як і квітка жасмину, – легка, світла, ніжна і мініатюрна. І в той же час гірка, як жасминовий чай, незвичайна, як запах цих квітів.

У відмінності від героїні казки, на сюжеті якої і був побудований мультфільм, Жасмін з мультфільму більш вольова, впевнена в собі. Вона дуже схожа на інших діснеївських персонажів, таких як: Білосніжка, Попелюшка, і особливо – Русалочка. Кожна з них боролася за свою любов. А Русалонька була навіть дочкою підводного царя.

Не дивлячись на те, що Жасмін принцеса, народжена в палацах, і вона звикла до того, що її пестили і плекали, вона все ж не білоручка, що боїться зробити самостійно крок. Вона має твердий характер, свій погляд на речі, і свою думку. Вона не бажає виходити заміж лише через те, що так треба. Вона мріє про взаємну любов: «Батько, виходити заміж слід лише з любові». Їй не чуже бажання розваг, любов до небезпек. Вона хоче бути вільною. Саме тому тікає з палацу на свободу: «Я не можу прожити все життя за чужою вказівкою».

Дівчина дуже добра, хоч і недосвідчена в звичайному житті. Жасмін звикла, що в замку і так все належить їй, от і дала дитині яблуко з прилавка, хоч і могла за це поплатиться рукою, адже саме таке покарання чекало злодія в місті.

Також Жасмін не чужа повага до старших, зокрема до батька, який любить свою дочку. Вона в кінці перестає йому перечити, адже знає – батько бажає їй тільки добра, нехай і це добро йому бачиться трохи не таким, як Жасмін.

Дівчина смілива і вірна. У всіх трьох повнометражних мультфільмах про Алладін вона вірила в свого коханого і підтримувала його. Жасмін – це казковий образ дівчини, яка довіряє своєму серцю, і знає, що любов і істина завжди переможуть!
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:146 | 0.575sec