загрузка...

101 Далматинець 2

101 Далматинець 2 онлайн

101 Далматинець 2

Назва: 101 Далматинець 2: Пригоди Патча в Лондоні / 101 Dalmatians II: Patch’s London Adventure
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:14:00
Рік: 2003
Мова: Російська

Короткий опис: Продовження мультфільму про плямистих собаках. Дія відбувається приблизно через місяць після закінчення першої частини. Круелла Де Віль не заспокоїлася на першій спробі викрасти цуценят і готує новий диявольський план по захопленню славних цуциків. Однак на шляху негідниці встають хоробре щеня Патч і його новий друг Громобій і тепер дурній Де Віль не бачити плямистої шуби як своїх вух!

Досить читати – пора мультик 101 Далматинець 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у світ звірів. На вас чекає продовження пригод собак-далматинці, які покажуть злій де Віль, де раки зимують, і не забудуть звісно розвеселити всіх і кожного. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Інтригуюча дія розвивається на вулицях манірного Лондона, де проживає багато заможних бізнес-леді. Деякі з них прагнуть домогтися бажаного за будь-яку ціну. Кажуть, що у всіх свої чортики в голові. Леді Стервелла Де Віль відрізнялася особливою безжальністю і жорстокістю. До своєї мети – унікальному вишуканому пальто, вона йшла буквально не шкодуючи життів наших маленьких друзів – 101 цуценя породи далматинець. Запитайте, чому саме 101? Все дуже просто, саме стільки шкурок кумедних цуценят потрібно мільйонеркою для здійснення своєї мрії.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «101 Далматинець 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

101 Далматинець 2 (2003) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:143 | 0.554sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01517 sec