загрузка...

101 Далматинець

101 Далматинець онлайн українською

101 Далматинець

Назва: 101 Далматинець / One Hundred and One Dalmatians
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1961
Мова: Українська

Короткий опис: У родини Редкліфф було дві собаки-далматини: Понго і Періто. З часом у собачій пари народилося аж 15 цуценят. Але у злої знайома сім’ї Круелла де Віль, схибленої на хутрі, зовсім не добрі плани на цуценяток. Вона спочатку намагається їх купити, але після відмови замовляє викрадення цуценят, щоб пошити собі костюм з їхніх шкурок.

Досить читати – пора мультик 101 Далматинець онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у світ звірів. Собаки-далматинці захоплять вас захопливими пригодами, жартами та покажуть, як добро перемагає зло. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Спосіб життя людей, що володіють неосяжним кількістю банкнот різного достоїнства, хвилював уми людства і в другій половині двадцятого століття. А як відомо, у всіх мільйонерів свої чудасії. Ось і володарка солідного рахунку в банку Круелла Де Віл порахувала необхідним блиснути у світському суспільстві виключно в манто, пошитому зі шкурок цуценят далматина. Як тільки не вправлялися мільйонерка, кого тільки не включала собі в помічники, все було марно. Але собачий люд виявився не такий простий. У нього був свій погляд на дивні бажання. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «101 Далматинець» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм 101 Далматинець (1961) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:119 | 0.528sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00052 sec