загрузка...

101 Далматинець

101 Далматинець онлайн українською

101 Далматинець

Назва: 101 Далматинець / One Hundred and One Dalmatians
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1961
Мова: Українська

Короткий опис: У родини Редкліфф було дві собаки-далматини: Понго і Періто. Із часом у собачій пари народилося аж 15 цуценят. Але у злої знайомої сім’ї Круелли де Віль, схибленої на хутрі, зовсім не добрі плани на цуценяток. Вона спочатку намагається їх купити, але після відмови замовляє викрадення цуценят, щоб пошити собі костюм із їхніх шкурок.

Досить читати – пора мультик 101 Далматинець онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у світ звірів. Собаки-далматинці захоплять вас захопливими пригодами, жартами та покажуть, як добро перемагає зло. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Спосіб життя людей, що володіють неосяжним кількістю банкнот різного достоїнства, хвилював уми людства і в другій половині двадцятого століття. А як відомо, у всіх мільйонерів свої чудасії. Ось і володарка солідного рахунку в банку Круелла Де Віл порахувала необхідним блиснути у світському суспільстві виключно в манто, пошитому зі шкурок цуценят далматина. Як тільки не вправлялися мільйонерка, кого тільки не включала собі в помічники, все було марно. Але собачий люд виявився не такий простий. У нього був свій погляд на дивні бажання. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «101 Далматинець» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм 101 Далматинець (1961) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.561sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00029 sec