загрузка...

9 / Дев’ять

Дев"ять онлайн

9 / Дев"ять

Назва: 9 / Дев’ять
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Одного разу людство створило штучний розум, але ситуація вийшла з під контролю і в страшній війні всі люди були знищені механічними монстрами. Але перед своєю загибеллю, професор, що придумав розумні машини, зшив дев’ять ганчіркових ляльок, вклавши в них людські душі. І тільки допомагаючи один одному, ляльки зможуть вижити, щоб виконати свою місію – відродити на Землі життя. Запрошуємо дивитися мультик 9 / Дев’ять онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Фантастичний мультфільм “Дев’ять” переносить нас у недалеке майбутнє, коли на Землі нічого не лишилося, крім машин, створених людиною. Створювалися спочатку вони в мирних цілях, пізніше для воєн, ну а зрештою ці машини знищили все на Землі, включаючи і своїх творців. Планета перетворилася на безмовні руїни.

Перед смертю один дуже талановитий вчений, щоб хоч щось зберегти від людства, створив дев’ять машин-ляльок, і в кожній помістив по одному людському почуттю. Але вижити в новому нелюдському світі добродушним лялькам виявляється дуже непросто.

Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд «Дев’ять» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.9MB | MySQL:116 | 0.401sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec