загрузка...

Аладдін 2

Мультфільм Аладдін 2 онлайн дивитися

Аладдін 2

Назва: Аладдін 2: Повернення Джафара / Aladdin 2: The Return Of Jafar
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:09:00
Рік: 1994
Мова: Російська

Короткий опис: Друга частина цікавої та захопливої трилогії про Аладдіна! Події мультфільму починаються там, де закінчилася перша частина.

Злісному і підступному Джафару, який був навіки закрито у магічній лампі, чарівним способом вдалося звільнитися. Тепер він мріє тільки про одне – помститися Аладдіну. В Аграбі тим часом життя йде своєю чергою. Життєрадісний Джин тільки що повернувся з довгої подорожі і тепер розповідає про скраві враженнях своїм друзям. Але радіти довелося недовго. Джафара готує новий план замаху на життя Аладдіна, якому, як і його друзям Абу, Жасмін і Джину доведеться нелегко.

Досить читати – пора мультик Аладдін 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у чарівний світ казки. Історія пригод Аладдіна і його друзів триває. Джафар так просто не здається і приготував злий план помсти. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Алладін знову кличе за собою у казкові пригоди. Відбувається несподіваний поворот долі – злий чаклун Джафар опиняється на волі. І в образі джина він, як і раніше, не залишає надій знищити Аладіна і його друзів. Так що тепер щастя наших добрих героїв знаходиться під загрозою. Тільки відданість принцеси Джасмін, Килимка і мавпочки Абу допоможе Алладіну впоратися зі злими підступами Джафара. Не обійдеться тут, звісно, і без Джина. Часом життя вуличного злодюжки буде висіти на волосині. Але він піде до кінця! Адже від результату цієї битви залежить не тільки його життя, але і подальше існування Агроби і королівства в цілому. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Аладдін 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Аладдін 2: Повернення Джафара (1994) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.525sec