загрузка...

Аладдін 3

Мультфільм Аладдін 3 онлайн українською дивитися

Аладдін 3

Назва: Аладдін і король розбійників / Aladdin and the King of Thieves
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:22:00
Рік: 1996
Мова: Українська

Короткий опис: Скоро має відбутися довгоочікуване весілля Аладдіна і принцеси Жасмін. Але легендарна зграя сорока розбійників хоче викрасти весільний подарунок – всевидючого Оракула, за допомогою якого лиходії хочуть відшукати і прибрати до своїх рук всі скарби світу. Весілля доведеться відкласти, а Аладдіну доведеться перемогти розбійників і в цьому йому допоможуть його друзі – Жасмін, Абу, Джин і літаючий Килимок. Але виявляється, що батько, якого юнак ніколи не знав, живий і перебуває серед розбійників.

Досить читати – пора мультик Аладдін 3 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у чарівний світ казки. Цього разу злі розбійники перервуть весілля Аладіна і Жасмін. Тепер нашим героям спочатку потрібно перемогти сорок ворюжок, а вже тоді можна і одружуватися. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Пригодницький мультфільм Аладдін і король розбійників завершує трилогію про пригоди улюблених героїв на чолі з Аладдіном (Аладдін 1, Аладдін 2). Він більше не вуличний злодюжка, а справжній герой і наречений. У місті Аграбі всі жителі готуються до великого свята, нарешті відбудеться весілля принцеси Жасмін і Аладдіна. Але довгоочікуване весілля зриває знаменита банда сорока розбійників, які мають намір викрасти весільний подарунок Всевидяче Око, за допомогою якого лиходії збираються відшукати і вкрасти всі скарби на білому світі.

Однак, проблем додає той факт, що в королі розбійників Аладдін впізнає свого батька, якого вважав загиблим багато років тому. Цього разу Аладдіну і його друзям: нареченій Жасмін, Абу, чарівному Килимку і, звичайно ж, Джину доведеться пройти через безліч непростих випробувань, а також вирішити проблеми з бандою розбійників і їхнім ватажком. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Мультфільм Аладдін 3 онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Аладдін і король розбійників (1996) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.18MB | MySQL:142 | 0.538sec