загрузка...

Аладдін

Аладдін онлайн українською

Аладдін

Назва: Аладдін / Aladdin
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:30:00
Рік: 1992
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про веселого злодюжку із золотим серцем – Аладдіна, якого незабаром очікують величні пригоди. Чорний маг Джафар може здобути чарівну лампу, у яку поміщений Джин, що виконує будь-які забаганки. І тільки хитромудрість, кмітливість і доброта Аладдіна і його друзів – мавпочки Абу, принцеси Жасмін і самого Джина здатні перешкодити Джафару заволодіти лампою і захопити владу над світом.

Досить читати – пора мультик Аладдін онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у чарівний світ казки. Цього разу головним героєм пригод стане юнак на ім’яАладдін, який разом зісвоїми друзями буде боротися проти злого Джафари. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Пригодницький мультфільм Аладдін є одним з найулюбленіших для дітей та їх батьків. Цей барвистий, добрий мультик з оригінальним сюжетом давно підкорив наші серця.

Головний герой мультфільму – це веселий і пустотливий хлопчисько на ім’я Аладдін, що промишляє дрібним злодійством на ринках міста Аграби, щоб прогодувати себе. Одного разу, в черговому своєму рейді він зустрічається з прекрасною принцесою Джасмін, переодягнений під просту городянку, і якій набридли всі принади розкішного життя. З цього моменту починається їх дружба і неймовірні пригоди. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Аладдін» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Аладдін (1992) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Аладдін”

  1. Алекс says:

    Класс, хороший дубляж. И песни хорошо перевели.

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:149 | 0.656sec