загрузка...

Альфа і Омега: Пригоди святкового виття

Альфа і Омега: Пригоди святкового виття онлайн

Альфа і Омега: Пригоди святкового виття

Серія: Альфа і Омега
Назва: Альфа і Омега: Пригоди святкового виття / Alpha and Omega 2: A Howl-iday Adventure
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:45:00
Рік: 2013
Мова: Російська

Короткий опис: Ще зовсім недавно у вовчих зграях, що живуть у канадському заповіднику, існували суворі закони. Альфа, вовча еліта, не могли одружуватися з ізгоями – так званими омега. Завдяки вовку – омега Хамфрі і вовчиці – альфі Кейт, дочка ватажка, це вдалося змінити: тепер ніхто не може вказувати молодим вовкам, у кого закохуватися і з ким будувати сім’ю. Кейт і Хамфрі стали щасливими батьками трьох чудових вовченят – Стінкі , Клодетт і Ранта – і готуються відзначити річницю спільного проживання.

Повний опис: Веселий мультфільм “Альфа і Омега: Пригоди святкового виття” продовжує розповідати про захоплююче життя сімейної пари вовків Хамфрі і Кейт. Переживши чимало труднощів і довівши обом зграям, що їх любов сильніше будь-яких законів, закохані омега-вовк Хамфрі і альфа-вовчиця Кейт зажили щасливо разом і завели прекрасних дитинчат. Разом з вовченятами Стінкі, Клаудеттой і Рантом батьки готуються до святкування першої зими.

Поки Кейт і Хамфрі закінчують останні приготування і періодично сперечаються з приводу вибору страв для святкового вечері, їх молодшие дитинча Рант пропадає при загадкових обставинах під час прогулянки з братом і сестрою. Щоб розшукати сина, Кейт і Хамфрі вирушають у далеку, часом небезпечну, але все ж дуже веселу подорож. Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Альфа і Омега: Пригоди святкового виття» на нашому сайті.

1   2
 

Альфа і Омега: Пригоди святкового виття (2013) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.29MB | MySQL:149 | 1.406sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00056 sec