загрузка...

Альфа і Омега: Зубата братва

Альфа і Омега: Зубата братва онлайн

Альфа і Омега: Зубата братва

Серія: Альфа і Омега
Назва: Альфа і Омега: Зубата братва / Alpha & Omega
Тривалість: 01:24:00
Рік: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Відчути поруч міцне плече, відчути вірні очей, гостре ікло. Що ще треба в житті? Особливо, якщо ти вовк, а вона найпрекрасніша у зграї вовчиця. Тільки як і всім не вистачає свободи для повного щастя. І ось мрія була так близько. Чітко відчувати повітря свободи. І ця історія про життя вовчої пари могла б щасливо і банально на цьому закінчиться, але втрутилися обставини, що внесли зміни в долю Альфи і Омега. Запрошуємо дивитися мультик Альфа і Омега: Зубата братва онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Історія в мультфільмі розповідається про зграї вовків і у них майже все влаштовано як і в людей. Головними героями мультика є – вовчиця на ім’я Альфа яка як зірка у своїй зграї вона крута і красива, ну і вовк по імені Омега він не такий популярний як Альфа, а на оборот. і як усіх людей так і Омезі дуже подобається молода успішна дівчина (Альфа), але от як підійти сказати перші слова, він ніяк не вирішується, та й друзі радять кинути цю погану витівку познайомиться з такою чарівною дівчиною.

І ось сталося щось страшне, Альфа і омега потрапили до рук людям які кинули їх в клітку і відвезли дуже в далеке місце під назву Айдахо. Люди зробили це для того щоб зберегти вид вовків, але нашим друзям це здалося це підступним планом і вони всіма силами намагаються повернуться назад на свою батьківщину, дивіться як вони подорожували і що їм довелося пережити. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Альфа і Омега: Зубата братва» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

2 2
 

Альфа і Омега: Зубата братва (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.13MB | MySQL:145 | 0.616sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00068 sec