загрузка...

Американський хвіст 2

Американський хвіст 2 онлайн українською

Американський хвіст 2

Серія: Американський хвіст
Назва: Американський хвіст 2: Файвел їде на захід / An American Tail: Fievel Goes West
Тривалість: 01:12:00
Рік: 1991
Мова: Українська

Короткий опис: Захоплюючий мультфільм для всієї родини, що оповідає про походеньки мишеняти Файвел. Головний герой вирушає в дорогу, щоб врятувати своїх родичів на заході, які потрапили в біду. Друзі Файвела потрапили в лапи злобному котові Кет Р. Воула, який збирається готувати з мишей-переселенців гамбургери. Новини про ці жорстокі плани злобного кота доходять до Файвела. Він вирішує вирушити в подорож, щоб не дати Кет Р. Воулу виконати свої підступні плани, і допомогти своїм друзям вибратися з пастки. Помічником мишеняті буде відважний пес Уайлі Берпом. Запрошуємо на перегляд мультика Американський хвіст 2 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Повнометражний мультфільм «Американський хвостик 2: Файвел їде на Захід» розповідає про пригоди мишеняти з сімейства Мишкевичів. Симпатичне сміливе мишеня Файвел – у червоній одежинці, синіх штанцях і в ковбойському капелюсі – цього разу протистоїть злим підступним котам – Кет і Солодкого Вільяму. Обманом вони заманюють відважного Файвеля далеко на захід. Коти об’єдналися зі злими псами і хочуть зробити з мишачого сімейства гамбургери. Повіривши обману, миші були певні, що на заході багато їжі і зовсім немає їх ворогів – котів.

У Нью-Йорку важко добути їжу, рідкісний день буває ситим. Сімейство Мишкевічів вирушає на захід Америки в пошуках кращого життя. Опинившись на заході, Файвел дізнається про підступні плани котів і про страшні змові проти мишачого сімейства. Всю його сім’ю планують пустити на гамбургери! Чи зможе маленьке мишеня запобігти біді і врятувати мишей-переселенців? Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Американський хвіст 2 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.14MB | MySQL:143 | 0.533sec