загрузка...

Американський хвіст 3

Американський хвіст 3 онлайн

Американський хвіст 3

Серія: Американський хвіст
Назва: Американський хвіст 3: Скарби острова Мангетена / An American Tail: The Treasure of Manhattan Island
Тривалість: 01:16:00
Рік: 1998
Мова: Російська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про чергові пригоди Файвела і його друзів, які чекають їх на вулицях Нью-Йорка. Файвел і сім’я Мишкевичів дуже хочуть втілити свою «американську мрію» в життя. У початку у них нічого не виходить, але одного разу їм випадає шанс. Файвел знаходить карту скарбів. З карти друзі дізнаються, що скарб знаходиться за стінами Нью-Йорка, де живуть перші американські жителі – миші. Після знайомства з ними, Файвел набуває дуже цінні знання. Ці знання виявилися набагато дорожчі коштовностей. А ось чому навчили нашого хороброго Файвела і його друзів можна дізнатися, подивившись цей чудовий мультфільм. Запрошуємо на перегляд Американський хвіст 3 онлайн на нашому сайті

Повний опис: Історія розгортається приблизно після подій першої частини мультфільму Американський хвіст. Досліджуючи занедбане метро, ​​Файвел натикається на скелет миші, що стискає в руці карту скарбів, і дізнається, що старовинні скарби розташовуються під Манхеттеном. Файвел і його друг Тоні вирішують знайти скарби за допомогою знайомого археолога Тоні. Скарбами Манхеттена виявляється група корінних американських мишей, які проживають глибоко під землею. Вони вирішили сховатися подалі, коли побачили, що перші європейці принесли з собою тільки війну і хвороби, у яких їм не хотілося брати ніякої участі.

Вождь вирішує послати свою дочку на поверхню землі, щоб перевірити, чи не змінилося що-небудь в кращу сторону. Але полюючі за скарбарми лиходії оголошують, що дочка вождя – їх ворог і потрібно зловити її якнайшвидше. Файвел разом зі своїми друзями вирішують повернути дочку вождя додому, під землю, але їх знаходить і переслідує поліція. Коли дочка повертається до вождя і розповідає про те, що відбувається, він дає їм бомбу, щоб підірвати тунель, що сполучає корінних американців із зовнішнім світом, і розправитися зі злодіями. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Американський хвіст 3 онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 4.67)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.68MB | MySQL:101 | 0.340sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00036 sec