загрузка...

Американський хвіст

Американський хвіст онлайн

Американський хвіст

Серія: Американський хвіст
Назва: Американський хвіст / An American Tail
Тривалість: 01:17:00
Рік: 1986
Мова: Українська

Короткий опис: Головний герой мультфільму “Американський хвіст” мишеня Файвел живе в Росії, але він знає, що його сім’я перебуває в Америці в місті Нью-Йорк. Він мріє знайти рідних і готовий піти на все заради досягнення своєї мети. Щоб дістатися до Нью-Йорка, він пробирається на бот корабля. На середині дороги корабель потрапляє в сильний шторм, а Файвел опиняється за бортом судна, один серед буйних хвиль безжального океану. Але мишеняті пощастило, і вже через кілька годин він був у Нью-Йорку. Єдине, що він знав про своїх батьків це те, що вони живуть на одній з нью-йоркських вулиць. Але як знайти рідних, якщо в Нью-Йорку тисячі таких вулиць? Над цим Файвел не думав, він просто вів пошуки, які привели його до нових знайомств і пригод. Запрошуємо на перегляд мультика Американський хвіст онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Американський хвіст – це красиво виконаний мультфільм, який розповідає всім знайому легенду про Американську мрію. У 1885 році Мишкевичі (мишача родина, яка має російсько-єврейське коріння) вирішують переселитися а Америку. Це рішення було прийнято родиною після того як армія котів, що належить до роду козаків, захоплює і руйнує їх поселення. Мишкевичі сідають на корабель, що тримає курс на Америку, але дорогою з героями трапляється біда, яка розлучає Файвела і його сім’ю.

Сильний шторм, що здійнявся раптово в морі, викидає Файвела за борт. Мишеня потрапляє у відкрите море, і члени сім’ї думають, що назавжди його втратили. Але на щастя вони помилилися. Вода Файвела приносить в порт Нью-Йорка. Потрапивши в Нью-Йорк, Файвел з жахом усвідомлює, що в Америці не все так чудово, як він чув з численних оповідань. Тут теж є коти, хоча його батько завжди говорив йому про зворотнє. Залишившись один, мишеня намагається якомога швидше знайти свою сім’ю. Але перш ніж Файвел знову зустрінеться зі своїми близькими, йому доведеться пройти через безліч випробувань і пригод. На шляху героєві зустрінуться різні нові знайомі. Будуть тут дружелюбні і вороже налаштовані миші, коти. З одним з котів навіть доведеться подружитися. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Американський хвіст онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.51MB | MySQL:106 | 0.438sec