загрузка...

Анастасія

Анастасія онлайн

Анастасія

Назва: Анастасія / Anastasia
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:30:00
Рік: 1997
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповість історію Анастасії — дочки останнього російського царя Миколи, якого погубив зловіщий Распутін. Після настання революції головній героїні дивом вдалося вціліти. Через десять років маленька дівчинка перетворюється на красиву пані. Вона зустрічає Дмитра, і разом вони вирушають до Парижу, щоб затвердити права на спадок. Але що може чекати на Анастасію, коли злий Распутін повстав з могили? Щоб дізнатися потрібно увімкнути мультик Анастасія онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм Анастасія розповідає історію дівчини, яка з дитинства виховувалася в дитячому будинку, а подорослішавши вирішила дізнатися про своє походження. Дії мультфільму відбуваються на початку XX століття в період царської Росії. Настя абсолютно нічого не пам’ятає про себе, про своє дитинство, а єдиним зв’язком дівчини з минулим є кулон з цікавою гравіюванням “Разом у Парижі”. Щоб зрозуміти, хто ж її чекає в Парижі, вона готується до поїздки в це дивовижне місто.

Однак, дівчина навіть не здогадується, що вона є Анастасією Романовою дочкою вбитого російського імператора Миколи II, до вбивства якого доклав всі сили підступний Распутін. Після розстрілу сім’ї, дівчинці вдалося врятуватися. Разом із бабусею вони бігли, але діставшись до вокзалу, Анастасія втрачається в натовпі і бабуся залишає країну без неї. Бабуся живе в Парижі і сподівається, що Настя зрозуміє напис на кулоні і розшукає її у Франції. Але старий чаклун Распутін повстав з мертвих і не допустить, щоб дівчина дізналася правду про себе і свою сім’ю. Запрошуємо дивитися мультик Анастасія онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Новорічні мультфільми онлайн

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (6: 4.83)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.95MB | MySQL:117 | 0.356sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00039 sec