загрузка...

Angry Birds у кіно

Мультфільм Angry Birds у кіно (2016) онлайн дивитися українською

Angry Birds у кіно

Назва: Angry Birds у кіно / Ангрі бьордс у кіно / The Angry Birds Movie
Тривалість: 01:37:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм «Злі пташки у кіно» знятий за мотивами сенсаційної гри. У центрі уваги знову розгнівані птиці і зелені свинки. Головні вороги замислили вкрасти яйця у пернатих, ті в свою чергу намагаються відбити атаки ненажерливих ворогів. Прагнення славної команди птахів змінитися і використовувати свої здібності для порятунку світу виявляються марними. Варто їм зустріти на своєму шляху тварин, як всі спроби втихомирити гнів терплять провал, адже безсердечні істоти з “п’ятачками” руйнують їхнє сімейне щастя. Запрошуємо дивитися мультик Angry Birds у кіно онлайн на нашому сайті.

Цікаво знати: Інша назва мультфільму – Енгрі бьордс (Злі пташки) у кіно

Повний опис: Мало хто не знає знамениту гру Angry Birds. Мультфільм розповість глядачам історію з самого початку. Тоді, коли птахи ще не знали хто такі свині, а між ними не було ніякої. Звичайно, не зовсім спокійно проходило життя на острові птахів, однак, вони зі своїми проблемами намагалися справлятися.

Ред любить поїсти і дуже хочеться познайомитися з симпатичною пташкою. Але йому часто не щастить, а тому він не вміє контролювати свій гнів. Часто його переповнюють емоції, які він вихлюпує на оточуючих, через це йому доводиться відвідувати заняття з управління гнівом, куди ходять ще кілька таких, як він.

Бомб теж досить цікава особистість, але він страждає точно таким же недоліком, як і Ред. Він абсолютно не вміє контролювати свій гнів. Його в буквальному сенсі слова підриває від емоцій. Коли він злиться або хвилюється, його тіло вибухає, залишаючи чорні сліди на ньому і оточуючих предметах. Але злі пташки спокійно жили на своєму острові, намагаючись впоратися зі своїми проблемами, поки на горизонті не з’явився чужий корабель, на якому їх відвідали зелені свині. Запрошуємо подивитися мультик Angry Birds у кіно онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Angry Birds у кіно (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 3 “Angry Birds у кіно”

  1. Роман says:

    Клас! =)

  2. stevemenbot says:

    ну нормально и смешно 8) =) 😀

  3. Макс says:

    Афігенно коли там чак перевищив швидкість 😀 *LOL*

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:144 | 0.804sec