загрузка...

Артур і мініпути

Мультфільм Артур і мініпути (2006) онлайн дивитися українською

Артур і мініпути

Серія: Артур і мініпути
Назва: Артур і мініпути / Arthur and the Invisibles
Тривалість: 01:39:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Великобюджетний анімаційний фільм Люка Бессона. Десятирічний Артур тужить за своїм зниклим дідусем. А тут ще банк хоче відібрати за борги бабусин будинок. Вихід один – вирушити на на пошуки скарбів, захованих дідусем у паралельному світі, країні крихітних мініпутів. Артура чекає знайомство з прекрасною принцесою Селенією і безліччю небезпечних пригод. Запрошуємо дивитися Артур і мініпути онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Юному героєві режисера Люка Бессона доля приготувала безліч сюрпризів, головним з яких виявилася захоплива подорож у казкову країну. Десятирічний хлопчик Артур живе зі своєю бабусею у великому будинку серед красивої природи. Після смерті дідуся залишився його великий альбом, у якому він детально описував і зображував чарівну країну, а також її кумедних мешканців – мініпутів. Бабуся часто показувала його Артуру і розповідала про чудасії діда, який часто згадував про заховані скарби.

Коли ж справи пішли зовсім погано і чиновники стали погрожувати відібрати будинок за несплату боргів, то хоробрий хлопчик вирішив вирушити на пошуки таємничого скарбу, захованого в країні мініпутів. У цьому дивовижному світі Артура чекають нові знайомства з принцесою Селенією та її братом Барахлюшем, зі злісними і хитрими володарями, страшним Урдалаком, а також небезпечні пригоди на шляху до забороненого місту некрополіс.

У французькій версії фільму Артур і мініпути головні ролі озвучували такі зірки, як: Мелен Фармер і Мішель Дюшоссуа, а в англійській: Мадонна, Девід Боуї, Снуп Дог і Робер Де Ніро. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Артур і мініпути» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Артур і мініпути (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.98MB | MySQL:133 | 1.362sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec