загрузка...

Артур та помста Урдалака

Артур та помста Урдалака

Серія: Артур і мініпути
Назва: Артур та помста Урдалака / Arthur et la vengeance de Maltazard
Тривалість: 01:30:00
Рік: 2009
Мова дубляжу: Українська

Короткий опис: Продовження пригод Артура в країні мініпутів (Перша частина – Артура і мініпути). Наш герой чекає не дочекається, коли знову опиниться в казковій країні мініпутів. У майбутню ніч повинен закінчитися десятий місячний цикл, і він знову зможе зустрітися з принцесою Селенією. Однак несподівано тато Артура повідомляє йому, що їм пора їхати. Здається, мріям Артура не судилося збутися. Коли вже всі речі були зібрані, Артур отримує малюнок з проханням про допомогу. Кинувши все, Артур вирушає в країну мініпутів, але незабаром дізнається, що вони не надсилали йому жодних повідомлень. Артур розуміє, що потрапив в пастку! Запрошуємо дивитися мультфільм Артур та помста Урдалака онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Артур і помста Урдалака – хлопчик захоплений, адже саме ця ніч – остання ніч десятого місячного циклу, і йому, зрештою, буде відкритий шлях до країни мініпутів, для возз’єднання з Селенієй. На чого честь мініпути організували великий забантуй, а маленька принцеса вбереться в одяг з пелюсток троянд. І тут тато Артура в найважливіший день говорить, що вони повинні їхати.

Усі вже готове до від’їзду, але при зустрічі з павуком той поклав Артуру на долоню малюнок з написом SOS. Ніяких сумнівів – країна мініпутів в небезпеці! Не гаючись, Артур приходить на допомогу! Нехай для цього доведеться розбити війська Кребо, новоявленого диктатора Семи Королівств, виручити Барахлюша, воювати з щурами, волохатими павуками й жабами. І все це даремно, адже коли Артур нарешті добереться до села мініпутів, з’ясується, що їм не була потрібна ніяка допомога! І кому ж прийшла в голову ідея так витончено попсувати нерви нашого юного героя? Розгадку довідаєтеся, подивившись мультфільм українською онлайн «Артур і помста Урдалака» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Артур та помста Урдалака”

  1. Like Nazar says:

    Дуже класно нам подобається

Написати коментар

WordPress: 20.47MB | MySQL:103 | 0.425sec