загрузка...

Астерікс та вікінги

Астерікс та вікінги онлайн

Астерікс та вікінги

Назва: Астерікс та вікінги / Asterix et les Vikings
Тривалість: 01:18:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Астерікса і його вірного друга Обелікса вперше в житті чекає зустріч з самими вікінгами. Хоробрі воїни, які прийшли з півночі, викрали племінника вождя Галлів, молодого Задирака. Місія з порятунку племінника дуже небезпечна, оскільки про жорстокість і відчайдушності вікінгів ходять легенди. Астерікс і Обелікс, які до цього були покровителями Задири і навчали його різним бойовим мистецтвам, тепер повинні напасти на слід і звільнити юнака, який сам не здатен ні на один рішучий крок, а більше всього на світі любить співати і танцювати. Як вдасться двом друзям звільнити юнака з полону і повернути його додому? Запрошуємо дивитися мультик Астерікс та вікінги онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм “Астерікс і вікінги” розповідає про пригоди двох нерозлучних друзів Обелікса і Астерікса. У село галлів прибуває безстрашна армія норвезьких вікінгів, які припливли з північної країни в пошуках відповідей на свої питання. Вікінги нікого і нічого не бояться, тому для них страшенно цікаво, що таке страх і чи окрилює він людей, даруючи більше сили?

Але далеке плавання виявилося марним, адже мешканці села бояться тільки падіння неба на їхні голови. Однак, в галльському селі є один дуже боягузливий житель племінник Віталстатістікса, кволенький хлопчина Джастфокікса. Його то вікінги вирішують викрасти і відвозять із собою в засніжену Норвегію. На пошуки хлопчини вирушають два кращих друга Астерікс і Обелікс. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Астерікс та вікінги» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Мультфільм Астерікс та вікінги (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.08MB | MySQL:138 | 0.521sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00259 sec