загрузка...

Астерікс: Земля богів

Астерікс: Земля богів постер

Астерікс: Земля богів

Назва: Астерікс: Земля богів / Astérix: Le domaine des dieux
Тривалість: 01:22:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: На дворі 50 рік до н.е., уся Галлія зайнята римлянами. Хоча ні, є ще одне село, яке Юлій Цезар так і не зумів підкорити. Перебуваючи в сильному роздратуванні від такого завзяття, імператор вирішує змінити тактику: оскільки його воїнам ніяк не вдається силою завоювати жителів села, він вирішує спокусити цих варварів перевагами римської цивілізації.

Анімаційний фільм розповідає про те, як зовсім поряд з селом галлів починає виростати чудова колонія, призначена для римлян «Земля Богів». Астерікс, Обелікс і інші галли спостерігають, як з кожним днем у них під носом піднімаються стіни чудових будинків, а число римських громадян зростає не по днях, а по годинах. Чи зможуть наші друзі-галли опиратися комфорту і тим спокусам, що несе з собою співтовариство з римлянами? Чи не перетвориться їхнє село в просту туристичну визначну пам’ятку? Запрошуємо подивитися мультик Астерікс: Земля богів онлайн на нашому ресурсі.

Повний опис: Коли хтось відчуває, що щось не так, з’являються всесвітньо відомі герої – Астерікс і Обелікс. Сьогодні два кращих друга – головні герої мультфільму – не збираються відступати, вони досі продовжують боротися з Цезарем. Цезар вже не перший рік намагається розправитися з надокучливими галлами, які, здавалося б, непереможні, але це не так – у кожного є слабкі місця. Село, у якому проживає Астерікс і всі інші галли не дуже велике, тому прибрати його з лиця землі не надто вже й важко. Цезар дає наказ створити новий, інноваційний і дуже великий Рим – так би мовити, Землю Богів і Богинь. У селі починають ходити чутки про те, що скоро на цьому місці буде Рим. Сум’яття і хаос повністю захоплюють розум жителів галльську села. Однак два друга – Обелікс і Астерікс не збираються здаватися, вони знову вирішують відбитися від ворожих сил. Запрошуємо подивитися мультик Астерікс: Земля богів онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Астерікс: Земля богів (2014) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Астерікс: Земля богів”

  1. Вікторія says:

    Ну і де мультик УКРАЇНСЬКОЮ мовою? Навіщо ж брехати?

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:145 | 0.478sec