загрузка...

Астробой

Астробой онлайн

Астробой

Назва: Астробой / Astro Boy
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Історія в мультфільмі піде про те, як маленький хлопчик-робот рятує всю планету. У недалекому майбутньому жителі однієї планети живуть у космічному місті під назвою Метрополіс, і в ньому, окрім людей, живуть розумні роботи, які допомагають людям у всьому. Але сталася біда і з вини одного з правителів міста гине хлопчик – син вченого Тенма. Горе так розбило батька, що він вирішує створити з ДНК сина андроїда, і у нього вийшов хлопчик, наділений всіма здібностями супергероя.

Все було добре, але хлопчик дуже сильно хотів бути людиною, а не роботом. І ось в один прекрасний день військові захотіли отримати хлопчика, щоб творити свої брудні справи, але Астробой нестримний і ніколи не стане на бік зла, а буде і далі допомагати людям. Запрошуємо дивитися мультик Астробой онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Фантастичний мультфільм Астробой розповідає про пригоди юного хлопчика-робота, який стане справжнім супергероєм для всієї планети. У світі майбутнього людство живе в космічному місті Метрополіс, який застиг над поверхнею планети. Технологічний прогрес дозволив створювати розумних роботів, що живуть разом з людьми і не порушують правила поведінки, бо вони були створені з метою допомагати і догоджати людям.

Але не все безхмарно в цьому світі майбутнього. З вини правителя Метрополіса гине син вченого-кібернетика Тенма. Батько довго оплакував втрату сина і не зумівши змиритися з втратою, Тенма вирішив створити андроїда за допомогою часток, що містять ДНК загиблого сина. Створений хлопчик-робот наділений не тільки кращими людськими якостями, а й новітніми технологічними розробками, необхідними для супергероя.

Юний хлопець був дуже розчарований правдою про те, що він не справжня людина, а всього лише досконалий андроїд. Якраз у цей момент військові вирішують, що їх армії не вистачає такого унікального солдата, силу якого можна використовувати для своїх цілей, які не завжди хороші. Однак малюк наш герой має намір відстояти свої права і захистити нужденних людей від зла. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Астробой» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (5: 4.60)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.89MB | MySQL:116 | 1.203sec