загрузка...

Атлантида: Загублена імперія

Атлантида: Загублена імперія онлайн українською

Атлантида: Загублена імперія

Назва: Атлантида: Загублена імперія / Atlantis: The Lost Empire
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:36:00
Випуск: 2001
Мова: Українська

Короткий опис: Ця захоплива історія почалася в 1914 році. Майло Тетч – молодий вчений, який вирішив присвятити своє життя пошукам Атлантиди. Тим більше, що його покійний дід Тодеус Тетч також займався цим. Стараннями хорошого чоловіка була організована експедиція в саму глиб океану. На воду з корабля спускають велику субмарину, у якій знаходиться Майло. Учений успішно вливається в колектив, яким керує капітан Рурк і лейтенант Хельга Сінклер. Під час подорожі команда орієнтувалася на записи діда Майло.

Досить читати – пора мультик Атлантида: Загублена імперія онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Блукаючи морськими просторами, команді вдалося відшукати цвинтар затонулих кораблів. Причиною загибелі всіх цих кораблів стало напад на них Левіафана – механічного стража з Атлантиди. Левіафан нападає на експедицію, але членам команди вдалося врятуватися завдяки міні-субмарина, на яких вони заплили в печеру. Майло допомагає відремонтувати бурову машину.

Через деякий час вся експедиція опинилася під пильною спостереженням атлантів. Однак, членам команди все ж таки вдалося дістатися до колишньої країни, вірніше до руїн, які від неї залишилися. Далі був виявлено джерело світла, що виник перед мостом. Як з’ясувалося пізніше, це були тутешні мешканці – вогненні світлячки.

Коли вся техніка відступала за міст, той не витримав такого великого навантаження і провалився. Вся техніка, разом з мостом, впала в рів. А Майло в цей час побачив атлантів. На них були одягнені великі маски, але їх головна проводирка все ж зняла свою маску і вилікувала рану на його плечі за допомогою свого кристала. Після чудесного вилікування, всі атланти втекли. Оскільки деяка техніка все ж вціліла, учасники команди почали потихеньку виїжджати з печери. Перше, що постало перед їхнім поглядом, красиве місто Атлантида, кінцева мета цієї довгої і небезпечної експедиції. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Атлантида» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2
 

Атлантида: Загублена імперія (2001) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.530sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01464 sec