загрузка...

Балто 2: Шлях вовка

 Балто 2: Шлях вовка онлайн

Балто 2: Шлях вовка

Серія: Балто
Назва: Балто 2: Шлях вовка / Balto: Wolf Quest
Тривалість: 01:15:00
Випуск: 2002
Мова: Українська

Короткий опис: У мультфільмі йде продовження пригод пса-вовка на ім’я Балто. Як ми пам’ятаємо наш головний герой дружив з лайкою на ім’я Дженні. Так ось у них народилися малюки, час йшов і ось маленьких щенят прийшов час роздавати людям. І тільки одну дівчинку на ім’я Алу залишають разом з батьками, а вся справа в тому що всередині Алу, як і в Балто, живе дух вовка, і вони разом вирушають у подорож величезними просторами Аляски. Запрошуємо дивитися мультик Балто 2: Шлях вовка онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Продовження історії про пригоди і подвиги собаки-вовка на ім’я Балто глядач побачить у другій частині мультфільму під назвою “Балто 2: Шлях вовка”. Минув час, у Балто і Дженні зав’язалися романтичні стосунки і ось вони вже батьки декількох чудових малюків. Але час летить і батькам доводиться прощатися з дітьми, віддаючи їх у добрі руки.

Лише дівчинка на ім’я Алу залишається з батьками, адже вона не така, як її брати і сестри. Усередині себе вона відчуває дух вовка, як і її батько колись. Щоб допомогти дочці розібратися в собі, Балто вирушає з нею в подорож просторами Аляски. Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Балто 2» онлайн українською на нашому сайті.

     
 

Балто 2: Шлях вовка (2002) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.74MB | MySQL:119 | 0.440sec