загрузка...

Балто 3: Крила перемін

Балто 3: Крила перемін онлайн

Балто 3: Крила перемін

Серія: Балто
Назва: Балто 3: Крила перемін / Balto ІІІ: Wings of Change
Тривалість: 01:18:00
Рік: 2004
Мова: Російська

Короткий опис: Історія оповідає про ту ж собаку на ім’я Балто і його сина Коді, який працює на пошті. Історія починається з того, що на зміну упряжкам приходить швидкий спосіб доставки пошти – літаком, і ось працівники вирішили влаштувати змагання між літаком і собачою упряжкою – хто ж швидше доставить пошту у вказане місце. Коді довго не думаючи просить допомоги у батька Балто, щоб той допоміг у змаганні. Собача упряжка приходить перша, оскільки літак зазнав аварії, і Балто з своїми вірними друзями вирушає на пошуки льотчика, щоб врятувати йому життя. Запрошуємо дивитися мультик Балто 3: Крила перемін онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм Балто 3 знову повертає глядача у світ пригод відважного пса Балто і безкраїх простори Аляски. Час не стоїть на місці і на зміну собачим упряжкам приходять куди більш швидкі літаки, які можуть долетіти в будь-який куточок навіть у найгіршу погоду. Працівники пошти вирішують влаштувати змагання, хто швидше доставить пошту собача упряжка або літак. На пошті працює син Балто Коді, який звертається до батька за допомогою, адже всім відомо, що Балто найшвидший пес.

Змагання почалося і собача упряжка приходить перша, пси радіють своїй перемозі, але Балто відчуває тривогу. Літак так і не прилетів. Внутрішній голос підказує, що трапилася біда і літак можливо розбився. Разом зі своїми давніми друзями Маком і Люком Балто вирушає на пошуки аварії літака, щоб врятувати льотчика. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Балто 3» на нашому інтернет-кінотеатрі.

     

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (5: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.67MB | MySQL:102 | 0.456sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00038 sec