загрузка...

Балто

Балто онлайн

Балто

Серія: Балто
Назва: Балто / Balto
Тривалість: 01:14:00
Рік: 1995
Мова: Українська

Короткий опис: Історія про бродячого пса на ім’я Балто. Він на половину вовк і поневіряється землями величезної Аляски. Балто в своїх мандрах знаходить парочку друзів — полярного гусака на ім’я Борис, двох ведмежат на ім’я Мака і Лаку, а також прекрасну лайку Дженні. Історія відбувається в містечку на півночі, де вибухнула епідемія страшної хвороби, та як на зло розпочалася сильна буря, яка замела всі дороги.

Привести вакцину довірили собачої упряжці, але дорогою назад собаки втратили слід і тепер вся надія на порятунок людей і всього містечка знаходиться в лапах собаки-вовка Балто. Він зуміє врятувати упряжку з цінним вантажем і врятувати все містечко. Запрошуємо дивитися мультик Балто онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Пригодницький мультфільм Балто оповідає про героїчний подвиг, здійсненим простим псом-волоцюгою. Балто на половину вовк, на половину лайка, він сам нічого не знає про своє походження. Звиклий до поневірянням холодними засніженими просторами Аляски, Балто знайшов лише пару друзів: полярного гусака Бориса, красиву лайку Дженні і ведмежат Мака і Лаку. Вони змогли побачити його добре і відважне серце.

Неочікувана біда прийшла в маленьке містечко на півночі – епідемія важкої хвороби вбила багатьох дітей, а сильна завірюха і снігові замети замели всі дороги. Надія залишається лише на собачі упряжки, за допомогою яких можна привезти ліки. Однак, собаки губляться по дорозі додому і єдиний, хто може їх розшукати це Балто. Він став справжнім героєм і легендою на довгі роки! Цікавий та захоплюючий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Балто» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

  
 

Мультфільм Балто (1995) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.76MB | MySQL:122 | 0.452sec