загрузка...

Барбі: Балерина в рожевих пуантах

Барбі: Балерина в рожевих пуантах онлайн

Барбі: Балерина в рожевих пуантах

Назва: Барбі: Балерина в рожевих пуантах / Barbie in The Pink Shoes
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2013
Мова: Російська

Короткий опис: Головна героїня в ролі балерини – хіба це не прекрасно? Вона все життя тренувалася, готуючись підкорити серця глядачів, але, на жаль, головну роль їй ще поки взяти не дозволяли, оскільки погляд на музику і танці у неї був особливий. Вона повністю поринала, всім тілом відчуваючи ритм, у вібрації, які проходять її тілом. Одного разу балерина з компанією подруг пішла вибирати нові туфлі, а з магазину вийшла з прекрасним подарунком щедрого продавця – рожевими пуантами, після чого її життя перетворилася.

Повний опис: Барбі завжди мріяла стати балериною, але це їй не вдавалося добре через те, що лялька не мала відповідного наставника, адже правильно танцювати балет навчитися дуже складно. Через кілька років у головної героїні з’явилася така можливість, оскільки приїхала її рідна тітка, яка має досвід підготовки балерин. Недовго дівчині довелося умовляти свою родичку, щоб та взялася за її навчання, яке проходило важко. Барбі старається, адже її конкурентка по життю вже підготувалася і збирається виграти головний конкурс міста з танців, у якому учасниця повинна виконати балетний номер.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Барбі: Балерина в рожевих пуантах» онлайн на нашому сайті.

1   2
 

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (18: 4.89)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.65MB | MySQL:103 | 0.359sec

MAXCACHE: 0.87MB/0.00036 sec