загрузка...

Барбі: Зоряні пригоди

Барбі: Зоряні пригоди онлайн дивитися українською

Барбі: Зоряні пригоди

Назва: Барбі: Зоряні пригоди / Barbie: Star Light Adventure
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: Барбі живе разом з батьком, льотчиком, який підкорив космос, на чарівної планеті. Вона мріє про те, що коли-небудь їй вдасться вирушити в подорож космосом. Барбі відмінно керує флайбордом і дуже любить проводить час зі своїм котом Попкорном, поки батько зайнятий на роботі.

Одного разу до короля планети доходять чутки про згаслі зірки, після чого він приймає рішення створити спеціальну групу, яка вирушить у космос, щоб запалити їх знову. За рішенням ради в цю групу повинна потрапити і Барбі, оскільки всі впевнені в тому, що вона є не тільки зоряною принцесою, а й справжнім лідером. Запрошуємо дивитися мультик Барбі: Зоряні пригоди онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Захопливий мультфільм про неймовірні пригоди Барбі в далекому майбутньому. Красуня живе на казковій планеті з батьком – космічним льотчиком, і весело проводить час з вихованцем – котом на прізвисько Попкорн. Вона спритно розтинає повітряні простори на своєму флайборді і мріє про подорожі в космосі.

Одного разу тато Барбі отримує тривожне повідомлення: зірки в Галактиці поступово згасають, тому король планети збирає команду, щоб знову запалити світила. Для участі в цьому важливому і небезпечному завданні Рада короля обирає Барбі, оскільки піддані впевнені, що вона – справжній лідер і зоряна принцеса. Тепер відважній дівчині доведеться виконати місію: досліджувати новий світ і досягти центру Галактики, щоб врятувати зірки. На допомогу їй прийдуть нові друзі-космонавти і небачені фантастичні створіння. Мультфільм Барбі: Зоряні пригоди онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Барбі: Зоряні пригоди (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.524sec