загрузка...

Барток Пречудовий

Барток Пречудовий онлайн

Барток Пречудовий

Назва: Барток Пречудовий / Bartok the Magnificent
Тривалість: 01:05:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Веселий мальований американський мультфільм, головний герой якого – боязкуватий хвастовитий Барток. Це білий кажан, що постійно виставляє себе непереможним героєм. Йому довго вірили на слово, поки не прийшов час на ділі довести свою хоробрість. Жахлива Баба Яга викрала спадкоємця престолу Івана Царевича. І тепер народ звертається за допомогою до Бартка Пречудового. Чи зможе він виправдати своє прізвисько? Запрошуємо на перегляд мультика Барток Пречудовий онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Барток – летюча біла миша. Він обожнює вуличні виступи. Це його улюблене хобі. Йому ніколи не набридне розповідати, яким героєм він є. Але насправді це просто вигадки і хвастощі! Боягузтво народилася у ньому ще до його народження.

Одного разу розміреному життю прийшов кінець. Молодого царя, Івана, викрали. Очевидно, це було вигідно королеві Людмилі. Вона давно зігрівала себе думкою про Російський престол. У цьому злочині їй допомагає Баба-яга, древня і вельми вміла чаклунка. Народ просить Бартока про допомогу. Йому нічого не залишається, як зробити свій перший в житті сміливий вчинок – попрямувати в Темний ліс, щоб врятувати царевича від рук злісної відьми! Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Барток Пречудовий» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.443sec