загрузка...

Бджілка Майя

Бджілка Майя онлайн

Бджілка Майя

Назва: Бджілка Майя / Maya the Bee Movie
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: Події в повнометражному мультфільмі «Бджілка Майя», створеному за мотивами однойменного мультсеріалу, розгортаються у лісовому світі на тлі давнього конфлікту між бджолами і шершнями. Бджола Майя незграбно намагається встановити мир і порядок і вписатися у навколишні події і вступає в конфлікт з радником Королеви бджіл.

Коли Майя випадково дізнається про те, що радник задумав викрасти маточне молочко і звинуватити в цьому шершнів, той намагається зробити так, щоб Майя залишила вулик. Юна бджілка повинна якомога швидше відшукати спосіб перешкодити негідним планам радника і запобігти битві між бджолами і шершнями. Запрошуємо дивитися мультик Бджілка Майя онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Знаменита бджілка повернулася на великі екрани з новими пригодами. Звичайний сонячний день. Зелений луг, оточений з усіх боків неймовірними фарбами природи. Ніщо не віщувало біди вселенського масштабу. У своєму світі бджоли живуть за власними правилами. І одне з них – дотримуватися ієрархії з іншими мешканцями місцевої фауни. Але головні конкуренти, шершні, проникли в скарбницю і стягнули основне багатство – нектар. Через його відсутність королева бджіл може померти, а їй зараз він вкрай необхідний.

Ще маленька, але неймовірно відважна Майя має намір повернути викрадене. Для цього їй доведеться подолати велику відстань і зустрітися з тими, з ким вона ще не знайома. Допомогти успіху в цій нелегкій справі готові вірні друзі-комахи, кожна з яких в силу своїх особливостей готова надати допомогу. Мультфільм Бджілка Майя онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Бджілка Майя (2014) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.43MB | MySQL:98 | 0.770sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00069 sec