загрузка...

Бембі 2

Бембі 2 онлайн

Бембі 2

Назва: Бембі 2 / Bambi 2
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:12:00
Рік: 2006
Мова: Російська

Короткий опис: Після того злощасного випадку, коли мати Бембі померла, молодий олень потрапляє в опіку до свого батька – князя лісу. Батько береться за виховання молодого оленя і починає навчати  різним лісовим хитрощам. Але в якийсь момент гордий батько починає розуміти, що він теж може дечому навчитися від його енергійного молодого сина.

Досить читати – пора мультик Бембі 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільму від студії Дісней. Мультик перенесе у світ лісу та диких тварин, серед яких народився і наш головний герой – оленятко Бембі. Саме за його пригодами і судилося нам спостерігати в цій анімації. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Через 64 роки компанія Уолт Дісней представила продовження культового мультфільму про маленьке оленятка Бембі. Це є рекордним терміном між виходом першої та другої частини. Сюжет мультфільму продовжує історію минулої частини. Після того, як взимку мисливець убив матір Бембі, змучене і голодне оленятко зустрічає свого батька Князя лісу, який бере на себе батьківські обов’язки. Але батько розуміє, що виховання малюка вимагає багато зусиль, які йому не дано і просить мудрого пугача підшукати оленяті вихователя.

Залишивши Бембі одного вдома, великий Князь лісу не підозрював, що малюк наробить справ. Разом зі своїми друзями зайцем Тампере і скунсом Квіточкою він вирушає тренуватися в сміливості, щоб довести батькові, що гідний його уваги. Проте, життя в лісі завжди таїть у собі небезпеку, а Людина полює на мешканців лісу за допомогою більш хитромудрих пасток. Проходить час і батько Бембі розуміє, що його син і він повинен захистити його від зла, чого б йому це не коштувало.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Бембі 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Бембі 2 (2006) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.67MB | MySQL:117 | 0.426sec