загрузка...

Бембі

Бембі онлайн

Бембі

Назва: Бембі / Bambi
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:10:00
Рік: 1942
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм від студії Уолта Діснея, випущений ще в далекому 1942 році. Сюжет мультфільму розповідає про маленького оленя Бембі – лісового принца, який з’явився на світ одним прекрасним ранком. Всі звірі лісу збіглося подивитися на цього малюка. Бембі швидко ріс і незабаром у нього з’явилося багато друзів. Одного разу Бембі познайомився з чарівною оленихою Фейлін, але в одну мить доля розвела їх по різних сторонах, коли тишу осіннього лісу порушили постріли людини.

Досить читати – пора мультик Бембі онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільму від студії Дісней. Мультик перенесе у світ лісу та диких тварин, серед яких народився і наш головний герой – оленятко Бембі. Саме за його пригодами і судилося нам спостерігати в цій анімації. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: У сюжеті мультфільму від компанії Уолт Дісней Бембі в лісовому царстві звірів в один із сонячних днів народжується новий принц лісу оленятко Бембі. Маленький Бембі знайшов своїх перших друзів – зайчика Тампере і скунса Квіточка. Разом з ними він вчитися ходити, говорити і дізнаватися ліс з іншими його мешканцями. Одного разу на галявині Бембі знайомиться з маленькою оленихою Фелін, яка знаходить його дуже кумедним, а пізніше він знайомиться зі своїм батьком – великим і мудрим оленем Князем лісу.

Проте життя в лісі загрожує небезпека. Вперше Бембі дізнався про це з настанням осені, коли на лузі пролунали постріли з рушниці. Разом з мамою оленихою їм вдається втекти, але тоді Бембі зрозумів, що життя в лісі ніколи не буде таким гарним і безтурботним, як раніше. Тоді він вперше дізнався, що Людина – це зло. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Бембі» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Бембі (1942) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:144 | 0.545sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00028 sec