загрузка...

Бен 10: Таємниця Омнітрікса

Бен 10: Таємниця Омнітрікса онлайн

Бен 10: Таємниця Омнітрікса

Серія: Бен 10
Мультсеріал: Бен 10: Таємниця Омнітрікса / Ben 10: Secret of the Omnitrix
Рік: 2007
Тривалість: 01:08:00
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм від студії Cartoon Network, що вийшов в 2007 році. У результаті жорстокої боротьби з Доктором Енімо в Омнітрікса включилася жахлива функція самознищення. Тепер героєві Бену необхідно здійснити довгу подорож через галактику, для того, щоб знайти творця Омнітрікса і запобігти руйнуванню годин.

Повний опис: Запекла сутичка між Беном і доктором-лиходієм Енімо привела до важких і жахливих наслідків: спрацював механізм запуску руйнування стародавніх годин Омнітрікс. Цілому Всесвіту загрожує раптова загибель, якщо не зупинити ці зловісні годинник. А врятувати світ може тільки Бен, але йому треба діяти швидко, сміливо і рішуче. Заручившись підтримкою Тетракса і своєї кузини Гвен, з друзями вирушає на пошуки Азімуса – майстра-творця зловісних годин. Азімус знає, як впоратися зі своїм рукотворним дітищем і як зупинити смертельний механізм. Але як його знайти?

Відправившись на пошуки майстра-ученого, герої мультфільму навіть не підозрювали, що Всесвіт буквально кишить різними ворогами, що намагаються відвернути Бена і його команду від такої важливої ​​місії. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Бен 10: Таємниця Омнітрікса»онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.79MB | MySQL:121 | 0.476sec