загрузка...

Бі Муві: Медова змова

Бі Муві: Медова змова

Бі Муві: Медова змова

Назва: Бі Муві: Медова змова / Bee Movie
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм про бджілку на ім’я Баррі Бі. Після закінчення коледжу він дуже розчарований своєю подальшою кар’єрою, оскільки йому судилося все життя займатися збором меду. Тоді Баррі вирішує дізнатися, що ж відбувається за межами вулика, і відразу ж потрапляє в халепу. Але тут з’являється нью-йоркська квіткарка Ванесса, яка допомагає головному герою виплутатися з ситуації, що склалася. Він одразу закохується у свою рятівницю і вирішує оселитися десь поблизу. Але одного разу Баррі дізнається, що люди їдять мед, який виробляють бджоли і він вирішує подати на людство до суду. І тим самим може вивести світ із нестійкого балансу. Запрошуємо дивитися мультик Бі Муві: Медова змова онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Герой мультфільму Бі Муві: Медова змова справжня бджола на ім’я Баррі Бі Нельсон. Він молодий випускник коледжу, але Баррі замість радості від початку дорослого життя, відчуває розлад з приводу цього самого подальшого життя. Адже єдина довічна перспектива – це збір меду. Полетівши з дому, куди крила несуть, Баррі потрапляє в місто, де живе безліч людей, що зазнають паніку, побачивши бджоли й намагаються відразу ж її вбити.

Так він потрапляє в будинок прекрасної дівчини Ванесси, яка рятує Баррі від смерті і стає його другом. Він живе поблизу будинку Ванесси і регулярно з нею проводить час, але одного разу Баррі дізнається жахливу правду про людей. Виявляється вони з’їдають мед, який бджоли так важко добувають. І цей жахливий світ людей потрібно виправити. Баррі організовує медову змова. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Бі Муві: Медова змова» на нашому інтернет-кінотеатрі.

Бі Муві: Медова змова онлайн   Бі Муві: Медова змова дивитись онлайн
 

Бі Муві: Медова змова (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.568sec