загрузка...

Білка і Стрілка: Місячні пригоди

Білка і Стрілка: Місячні пригоди постер

Білка і Стрілка: Місячні пригоди

Серія: Білка і Стрілка
Назва: Білка і Стрілка: Місячні пригоди / Белка и Стрелка: Лунные приключения
Тривалість: 01:15:00
Випуск: 2014
Мова: Російська

Короткий опис: Анімаційні пригоди веселих і дружних собак Білки і Стрілки, персонажів мультфільму «Зоряні собаки: Білка і Стрілка», тривають. Цього разу їм належить розкрити таємницю століття. Розбираючись з причинами дивних, загадкових і дуже небезпечних для Землі явищ, що стали відбуватися останнім часом на планеті, фахівці прийшли до висновку про те, що загроза виходить з космосу, з темної сторони Місяця. Героям мультфільму – команді Казбека – належить небезпечна місія на земний супутник, де вони повинні будуть з’ясувати всю правду про те, що ж відбувається на Місяці. Запрошуємо подивитися мультик «Белка и Стрелка: Лунные приключения» онлайн на нашому сайті “Мультфільми для дітей“.

Повний опис: Сміливі та цілеспрямовані подруги Білка і Стрілка завоювали любов глядачів ще в першій частині мультиплікаційного фільму. Ці відважні собаки більше всього на світі хотіли підкорювати космос і долати на ракеті безкраї космічні простори. Маленьким подружкам було абсолютно наплювати на те, що вони далекі від ідеалів і абсолютно не схожі на сильних і м’язистих собак, яких спеціально готували в космонавти. Але Стрілка і Білка зуміли довести всьому світу, що ріст і розмір не мають значення! Головне – це сила духу, бажання перемагати і прагнення до досконалості. Тепер їх знає і любить вся країна.

А Казбек, який очолює загін тварин, запущених у космос, поважає подруг і щиро захоплюється ними. Коли на планеті Земля починають відбуватися таємничі явища, які здатні привести до страшних наслідків, що знищує все на своєму шляху, погляди вчених звертаються в бік Місяця. Саме земний супутник приховує щось дивне і незрозуміле на своїй темній стороні. Щоб дістатися туди, потрібна дружна команда сміливих і кмітливих героїв. Природно, вибір падає на команду під керівництвом Казбека. Так що тепер Білку і Стрілку очікує політ на Місяць. Отож, приходьте згодом дивитися мультик Білка і Стрілка: Місячні пригоди онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Білка і Стрілка: Місячні пригоди (2013) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.445sec