загрузка...

Братик ведмедик 2

Братик ведмедик 2 онлайн

Братик ведмедик 2

Назва: Братик ведмедик 2: Лосі  / Brother Bear 2
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:13:00
Випуск: 2006
Мова: Російська

Короткий опис: Продовження пригод ведмедя Кенаї і його друга ведмедика Кода. У другій частині героям необхідно зрозуміти, хто вони є насправді, що є справжня дружба і що таке любов. Поява дівчини Ніти, якій доведеться скоро вийти заміж, вводить розбіжності між Кенаї і Коду. Але питання буде стояти в наступному: чи зможе людина бути разом з ведмедем?

Досить читати – пора мультик Братик ведмедик 2 онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультик Братик ведмедик 2 продовжує розповідати історію пригод ведмедя Кенаї і його маленького братика ведмедика Кода. Сюжет мультфільму ще більше захопить глядачів, тому що цього разу ще більше закручений. Завдяки відмінній діснеївській анімації, герої мультфільму залишилися такими ж яскравими індивідуальностями і не втратили своєї чарівності. Ведмедя Кенаї і його маленького друга Кода чекають неймовірні пригоди, несподівані метаморфози, а також цікава зустріч зі знайомою дівчиною з племені Кеная, Нітой.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Братик ведмедик 2» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (25: 4.88)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.92MB | MySQL:117 | 0.388sec