загрузка...

Братик ведмедик

Братик Ведмедик онлайн

Братик Ведмедик

Назва: Братик ведмедик / Brother Bear
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:21:00
Випуск: 2003
Мова: Українська

Короткий опис: Одного разу хлопець на ім’я Кенаї несподівано перетворюється на ведмедя. Він вирушає в подорож, щоб повернути собі колишню зовнішність. Дорогою він знаходить друзів – ведмедика на ім’я Кода та двох кумедних лосів. Але хлопця переслідує мисливець, – рідний брат Кеная – Денахі, навіть не підозрюючи про те, що женеться за власним братом.

Досить читати – пора мультик Братик ведмедик онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: У сиву давнину, у ті давні часи, коли по Землі ходили ще мамонти, а вічна крига досягала південних морів, жив молодий хлопець-мисливець на ім’я Кенаї. Він був хоробрий і спритний, але одного разу прогнівав Великих Духів, убивши ведмедицю – священного для нього звіра, чий тотем він носив на шиї. Після цього духи предків в покарання перетворили самого Кенаї у ведмедя. Тепер його життя змінилося до невпізнаваності. Кенаї не може говорити по-людськи, за ним полює його власний брат, а ще до нього прибилося пустотливе ведмежа Кода, яке не бажає залишити героя у спокої. Але духи не даремно звели Кенаї з Кода – в годину, коли мисливець побачить у ведмежа споріднену душу, він зможе знову стати людиною.

Фантастична краса дикої північноамериканської природи, чудова музика, захоплюючий сюжет, неймовірні пригоди, чарівні перетворення і добрий гумор – ви знайдете все в цьому новому прекрасному діснеївському мультфільмі від творців “Короля лева”, “Покахонтас” і “Мулан “. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Братик ведмедик» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   3   2
 

Мультфільм Братик ведмедик (2003) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.548sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec