загрузка...

Бридке каченятко та я

Бридке каченятко та я онлайн

Бридке каченятко та я

Назва: Бридке каченятко та я / The Ugly Duckling and Me!
Тривалість: 01:25:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Щур на ім’я Рацо ніколи б не зміг припустити, що у нього з’явиться маленький син. Але тільки не щурик, а незграбне маленьке каченя. Рацо був відчайдушним пацюком, а маленький каченя – дуже ранимою істотою. Рацо ніяк не міг звикнути з думкою, що йому треба за кимось доглядати, і тому на початку він тільки грав роль турботливого татуся. Щур вирішив заробити на потворності каченяти гроші, влаштувавши в цирку шоу. Але дорогою на Рацо і каченя нападають бандитські щури, їм доводиться бігти з курника і відбиватися від нещадного кота. І ось нарешті каченя на сцені, над ним сміється публіка і раптом Рацо розуміє, що зробив підлий вчинок. Запрошуємо дивитися мультик Бридке каченятко та я онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Комедійний мультфільм “Бридке каченятко та я” розповідає дивовижну і дуже сміховинну історію не стільки про гидке каченя, скільки про його справжнього батька – щура по імені Раціо. Життя марнославного і свавільного Раціо протікала в гонитві за славою і визнанням, поки одного разу він не став прийомним батьком маленького, потворного каченяти, від якого відвернулися всі птахи і звірі.

Бридке каченя росте не таким, як усі: він замкнутий, нетовариський і невпевнений у собі, адже він тільки й чує глузування на свою адресу. Однак, тато Раціо в образу свого малюка не дасть, а замість цього навчить хлопця справлятися з проблемами і знайти сили, адже попереду незвичайних родичів чекає втеча з птахоферми, а також маса небезпечних і захоплюючих пригод. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Бридке каченятко та я» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 4.67)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.62MB | MySQL:97 | 0.405sec