загрузка...

Будинок-монстр

Будинок-монстр онлайн

Будинок-монстр

Назва: Будинок-монстр / Monster House
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм оповідає історію, яка трапилася в маленькому містечку в США, з підлітком на ім’я Ді Джей. Одного разу батьки підлітка поїхали з містечка у справах і залишили підлітка з нянею, але навіть та не в силі втримати Ді Джея і той з одним товаришем грає в баскетбол і творить різні гидоти. І ось одного разу хлопці помічають, що будинок злобного сусіда починає робити дивні речі за відсутності господаря. І тут починається розслідування століття, хлопчики ведуть спостереження за будинком сусіда і роблять висновок, що будинок – монстр. Починається справжня війна з будинком. Запрошуємо дивитися мультик Будинок-монстр онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм Будинок-монстр розповідає жахливу історію, яка трапилася з звичайними підлітками в самому звичайному американському передмісті. Батьки Ді Джей їдуть і залишають його вдома з нянькою, але це не заважає йому грати в баскетбол з кращим другом на прізвисько Заглотиш і вляпуватися в різні неприємності. Так у відсутність сусіда злобного містера Небберкрякера, Ді Джей зауважує, що його старий будинок починає жити своїм життям.

Разом з Заглотишем, він починає вести спостереження за будинком, а після хлопці приходять до страшного висновку будинок їхнього сусіда справжній монстр. Тепер їм належить боротися з будинком-монстром і рятувати всіх, хто ступить на газон двору. Попереду Хеллоуїн і дітлахи намагаються самостійно знешкодити будинок, поки він не заковтнула всіх мешканців вулиці, адже ні дорослі, ні поліція не вірять юним фантазерам, вважаючи їх розповіді суцільними вигадками. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Будинок-монстр» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (4: 4.75)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.85MB | MySQL:114 | 0.350sec