загрузка...

Черепашки ніндзя

Черепашки ніндзя онлайн

Черепашки ніндзя

Серія: Черепашки ніндзя
Назва: Черепашки ніндзя / TMNT
Тривалість: 01:27:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Як здалося нашим головним героям черепашкам – щось дивне відбувається в їхньому рідному місті Нью-Йорку. І це дійсно так, учений на ім’я Марк Вінтерс вирішив зібрати в купу всіх монстрів і за їхньою допомогою завоювати весь світ. Небезпеки чекають наших друзів на кожному розі і Рафаель, Леонардо, Донателло і Мікеланджело готові до нових пригод. Запрошуємо дивитися мультик Черепашки ніндзя онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Фантастичний мультфільм Черепашки-ніндзя заснований на серії коміксів і розповідає про захопливі пригоди четвірки відважних бійців-черепашок: Леонардо, Донателло, Мікеланджелло і Рафаеля, які виховувалися прийомним батьком і майстром східних єдиноборств Сплінтер. Колись дружна сім’я черепашок-ніндзя розпалася після того, як Леонардо залишив місто і відправився на пошуки себе. У невеликому селищі серед джунглів Південної Америки він допомагає людям, що потрапляють в біду, і карає злочинців.

У цей же час його брати зайняті хто чим, але ніхто не веде боротьбу зі злом в рідному Нью-Йорку. Зустріч з давньою знайомою Ейпріл О’Ніл спонукає Леонардо повернутися до братів, щоб спільними зусиллями навести порядок у місті, в якому Макс Вінтерс випустив армію стародавніх монстрів. Черепашки-ніндзя знову в справі, але чи зможуть вони перемогти безсмертних монстрів? Найкраще – це увімкнути і плеєр дивитися мультфільм “Черепашки ніндзя” онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Черепашки ніндзя (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.76MB | MySQL:123 | 0.492sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00064 sec