загрузка...

Червоний Капелюшок проти зла

Червоний Карелюшок проти зла онлайн

Червоний Карелюшок проти зла

Назва: Червоний Карелюшок проти зла / Hoodwinked Too! Hood vs. Evil
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Комедійний мультфільм “Червона Шапка проти зла” продовжує розповідати про пригоди маленької дівчинки Червоної шапки. Минуло небагато часу, після останньої детективної історії з пиріжками, Червона Шапка стала більш дорослою, вона пройшла підготовку в секретній шпигунській школі і стала одним з кращих секретних агентів. По закінченню школи, їй відразу ж дають важливе завдання.

Червоної Шапці необхідно розслідувати загадкове зникнення двох дитинчат по імені Гензель і Гретель, яких, можливо, викрала зла фрау, власниця пряникового будиночка. На допомогу в розслідуванні справи, приходить відважна команда: Бабуля-екстрималка, Вовк-папараці, агент білка Смикунець і вся лісова тусовка. Ця вірна команда дивних особистостей готова знищити будь-кого, хто встане на шляху боротьби Червоної Шапки зі злом. Запрошуємо дивитися мультик «Червоний Капелюшок проти зла» онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Червона Шапка навчається в школі шпигунів «Хитрий дятел», у лісі знову відбувається жахлива подія – пропадають Гензель і Гретель. Малюки викрадені злою відьмою, і розслідувати злочин доручають старій команді під керівництвом Червоної Шапки. У її складі нетямущий Вовк, крута несамовита Бабуля і подвійний агент Смикунець.

Незабаром Червона Шапка свариться з Вовком і Смикунцем, тому коли Бабулю викрадає відьма, рятувати її Червона Шапка відправляється насамоті. По дорозі її захоплюють у полон свині, що підкоряються відьмі і планують після Шапки добратися і до її друзів. Коли свині злої відьми нападають і на Вовка зі Смикунцем, розгромивши агентство і знищивши будинок Вовка, той вирішує все ж допомогти Шапці і відправляється на її порятунок разом зі Смикунцем. Після цього трійця друзів разом з Дроворубом поспішають на допомогу Бабулі. Вони дізнаються хто така зла відьма, навіщо вона викрадає людей, і хто в цьому лісі є головним лиходієм. Для команди Червоної Шапки немає нерозв’язаних проблем і незавершених завдань.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Червоний Капелюшок проти зла» онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Червоний Капелюшок проти зла (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:138 | 0.485sec