загрузка...

Чорний котел

Мультфільм Чорний котел (1985) онлайн дивитися

Чорний котел

Назва: Чорний котел / The Black Cauldron
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 1985
Мова: Російська

Короткий опис: Яскрава палітра традиційних диснеївських барвів у цьому мультфільмі розбавляється похмурою естетикою моторошних негативних персонажів. Могутній Рогатий король шукає по всьому світу магічну реліквію, чорний котел, здатний воскрешати мерців. Він планує зібрати величезну армію нежиті і підпорядкувати собі весь світ. Чорний котел добре захований, його місце розташування здатна відшукати лише чарівна свинка Хен Вен, яка живе у старого чарівника. Хлопчик-свинопас Таран повинен надійно заховати свинку. Ось тільки дорогою в притулок вона втікає, і тут-то починається найцікавіше.

Досить читати – пора мультик Чорний котел онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму від студії Уолта Дісней. Мультфільм розповість історію пригод маленького хлопчика на ім”я Таран, який мріє стати воїном, захисником свого міста. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Фентезі-мультфільм Чорний котел переносить глядача в королівство Прідейн, де править злий і дуже небезпечний Рогатий король, бажаючий захопити весь світ. Юний свинопас Таран мріє стати воїном, тому сильно переживає, що не встигне повоювати, якщо війна закінчиться. Але незабаром Тарану випадає можливість проявити себе, як відважного і доблесного лицаря, адже саме йому належить знайти Чорний котел, що володіє магічною силою, перш, ніж він потрапить в руки до Рогатого короля.

Єдиною істотою, яке знає, де знаходиться магічний котел є унікальна свинка чарівника Даллбена на ім’я Хен Вен. Однак, про свинку дізнався Рогатий король і тепер Тарану належить заховати Хен Вен. Але дорогою в надійне місце хлопчик втрачає свинку. І тепер йому необхідно розшукати Хен Вен першим, інакше Рогатий король добереться до Чорного котла і за допомогою нього воскресить армію мертвих. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Чорний котел» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Чорний котел (1985) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:150 | 1.743sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01361 sec