загрузка...

Дівчата з Еквестрії: Легенда про Еверфрі

Дівчата з Еквестрії: Легенда про Еверфрі онлайн

Дівчата з Еквестрії: Легенда про Еверфрі

Назва: My Little Pony: Дівчата з Еквестрії – Легенда про Еверфрі / My Little Pony: Equestria Girls – Legend of Everfree
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2016
Мова: Українська

Короткий опис: В академії Кантерлот за сюжетом мультфільму «Дівчата з Еквестрії 4: Легенда про Еверфрі» добіг кінця черговий навчальний рік, який приніс її ученицям масу веселощів і нових знань. Тому дівчата нарешті можуть покинути її стіни і в повній мірі насолодитися майбутніми літніми канікулами. Так що подружки Твайлайт, Шиммер, Еппл Джек, Сансет, Спаркл і Раріті вирішили вирушити в табір Еверфрі. Запрошуємо дивитися мультик Дівчата з Еквестрії: Легенди вічнозеленого лісу онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Казкове містечко, яке фігурує в «Дівчата з Еквестрії: Легенда про Еверфрі» розташоване в мальовничому вічнозеленому лісі, оточеному високими гірськими хребтами і прозорими озерами. Тому дівчатка перебували у неймовірному передчутті цієї поїздки. Адже там на них чекав прохолодний свіжий вітерець, спів дивовижних птахів, які абсолютно не лякалися людей і сідали їм на долоні, захопливі байки біля нічного багаття, а також незабутні знайомства, причому не тільки з дівчатами і хлопцями, які могли розпалити в їхніх серцях полум’я любові, але і казковим створінням – німфою Ґлоріасой.

Ось тільки прибувши в цей табір, дівчата виявили, що він знаходиться на межі закриття, а виною тому злий дух Гаї Еверфрі. Вона терпіти не може непроханих гостей, і тепер погрожує знищити всі будівлі, розташовані в лісі. Тому Сансет, Раріті, Твайлайт, Шиммер, Спаркл і Еппл Джек вирішили допомогти табору уникнути краху. А для цього їм доведеться не тільки влаштувати тут запальний рок-концерт, а й застосувати свої чари. Мультфільм Дівчата з Еквестрії: Легенди вічнозеленого лісу онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчата з Еквестрії: Легенди вічнозеленого лісу (2016) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.14MB | MySQL:141 | 0.578sec