загрузка...

Дівчата з Еквестрії: Ігри Дружби

Дівчата з Еквестрії: Ігри Дружби онлайн

Дівчата з Еквестрії: Ігри Дружби

Назва: My Little Pony: Дівчата з Еквестрії – Ігри Дружби / My Little Pony: Equestria Girls – Friendship Games
Тривалість: 01:12:00
Рік: 2015
Мова: Українська

Короткий опис: Незабаром мають відбутися супер важливі спортивні змагання. У них візьмуть участь дві команди, які завжди були непримиренними суперниками. Команда «Shadowbolts» здобула на одну перемогу більше, тому їхнім суперникам з «Wondercolts» потрібно добре постаратися, щоб показати гідний результат. Адже тільки такий розвиток подій влаштує мешканців їхнього міста.

Дівчата і хлопці вже давно почали активну підготовку. Головними дисциплінами, у яких потрібно проявити всю спритність і вміння, стануть біг на роликових з перешкодами, змагання лучників, ралі на байках, плавання і, звичайно ж, крос. Тільки ось одна дівчинка готується до цього заходу старанніше за інших, оскільки її бажання перемогти переслідує таємну мету. Запрошуємо дивитися мультик Дівчата з Еквестрії: Ігри Дружби онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Серед студентів Вищої Школи Кантрелот посіялась паніка – їм доведеться прийняти у себе гостей з Кришталевої Академії. Незабаром мають відбутися Ігри Дружби, участь у яких для студентів Кантрелота завжди закінчувалося повним провалом.

Шедоуболти – закляті суперники. Вони завжди перемагали – у тенісі, футболі, гольфі. Абсолютно завжди і всюди. І як їх перемогти, не знає ніхто. Рейнбоу Деш, на відміну від багатьох, налаштована войовничо. Вона зібрала в шкільному спортзалі збори і виступила з полум’яною промовою, надавши студентам Кантрелоту бадьорості і впевненості у власних силах. Принцеса Місяць попросила не забувати, що ні в якому разі під час змагань не можна застосовувати свої магічні здібності. А поки є час до початку Ігор Дружби, дівчатам потрібно з’ясувати, хто ж була та незнайомка з дивним предметом у руках, яку у порталу в Еквестрії помітила Сансет Шиммер. Можливо, це шпигун з Кришталевої Академії? Мультфільм Дівчата з Еквестрії 3: Ігри Дружби онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3

Дівчата з Еквестрії 3: Ігри Дружби (2015) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.14MB | MySQL:141 | 0.529sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec