загрузка...

Дівчата з Еквестрії

Дівчата з Еквестрії онлайн

Дівчата з Еквестрії

Назва: My Little Pony: Дівчата з Еквестрії / My Little Pony: Equestria Girls
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Нещодавно була вкрадена корона, яка належала Кришталевій Імперії. Твайлайт Спаркл намагається переслідувати викрадачів. Вона дивним чином опиняється у паралельному світі. І тільки тут маленька поні стає схожою на дівчинку-підлітка. Тепер їй доведеться пройти найстрашніше випробування у вигляді навчання в старшій школі.

Тим не менш, навіть тут Твайлайт знайшла нових друзів, які нагадують їй тих, які залишилися у її реальному світі. Об’єднавши свої зусилля, героїня мультфільму разом зі своїми новими приятелями починає пошуки викраденої корони. Друзям невтямки, що це пригода здатна назавжди змінити не тільки їхні долі, але також і світ, що знаходиться навколо. Запрошуємо дивитися мультик Дівчата з Еквестрії онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет анімаційного мультфільму заснований на мультсеріалі «Дружба – це диво» і розповідає про чарівну країну під назвою Еквестрія і життя незвичайних істот, які її населяють. У центрі сюжету – пошуки вкраденої корони, яка підтримує баланс елементів у чарівному світі. На прохання принцеси Селести на пошуки корони вирушає відважна поні-єдиноріг Твайлайт Спаркл.

Викрадач корони зник у чарівному дзеркалі, яке веде в альтернативний світ і тепер Твайлайт порине у незвичайну подорож. Пройшовши через дзеркало, головна героїня опиняється в іншому світі в образі дівчинки-підлітка, яка вчиться у старшій школі. Допомагати вести пошуки вкраденої корони в світі людей їй буде вірний друг Спайк, який прийняв вигляд собаки. Попереду на друзів чекають нові знайомства і маса захопливих пригод. Мультфільм Дівчата з Еквестрії онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчата з Еквестрії онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.12MB | MySQL:141 | 0.624sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec