загрузка...

Дорога на Ельдорадо

Дорога на Ельдорадо онлайн

Дорога на Ельдорадо

Назва: Дорога на Ельдорадо / The Road to El Dorado
Тривалість: 01:29:00
Рік: 2000
Мова: Українська

Короткий опис: Мігель і Тульо – головні персонажі цього мультфільму. Обидва вони дуже ліниві. Хлопці не люблять працювати і завжди шукають спосіб знайти гроші, не докладаючи особливих зусиль. Вони весь час придумують різного роду афери і обманюють всіх, кого зустрічають на своєму шляху. Одного разу друзям випадає великий шанс розбагатіти. Вони знаходять карту, на якій зашифровано місце, де похований скарб із золотими монетами і різними коштовностями. Відповідно до карти, скарб знаходився в містечку під назвою Ельдорадо. Недовго думаючи, приятелі разом з відомим конкістадором Ернаном Кортесом вирушають до берегів Америки. Запрошуємо дивитися мультик Дорога на Ельдорадо онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Дія відбувається в Іспанії в 1519 році. Воїни-конкістадори з метою підкорити Нового Світу вирушають в дорогу. Картярські шулери, Туліо і Мігель, виграють в карти за допомогою шахрайства мапу із зазначенням шляху в країну Ельдорадо. Тікаючи від ворогів, вони знайшли місце, щоб сховатися в бочках з водою на судні Кортеса – ватажка завойовників. У нічний час вони змогли спустити човен і відплисти удвох. Мудрий кінь допоміг їм у цьому.

З картою Туліо і Мігель припливли до країни золота, де завели знайомство з розумною і проникливою Челл. Аборигени сприйняли іспанців як посланих понад богів, зображених на каменях, священних для індіанців. Між вождем і головним жерцем племені були постійні чвари. Причому жрець відрізнявся своєю підлістю і прагненням до влади. Він вважав, що часті жертвопринесення необхідні і сподівався домогтися ще більшої влади. Пересічні шахраї, Туліо і Мігель, вбивства не вітали і постаралися позбавити миролюбних людей від тирана. Після вигнання колишній жрець вийшов назустріч конкістадорам на чолі з Кортесом, щоб на шляху до Ельдорадо бути їх провідником. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Дорога на Ельдорадо» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дорога на Ельдорадо (2000) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.581sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00068 sec