загрузка...

Думками навиворіт

Думками навиворіт онлайн українською дивитися постер

Думками навиворіт

Назва: Думками навиворіт / Inside Out
Категорія: Піксар, Дісней
Тривалість: 01:35:00
Рік: 2015
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.05 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Головна героїня – дівчинка Райлі з дуже бурхливою уявою. Її родина переїжджає в Сан-Франциско, і її життя перетворюється на кошмар. Самота і нерозуміння близьких починають переслідувати Райлі. Творці наповнили мультик щирими емоціями дитини. Глядачі відчують її огиду, страх, гнів, а також сум і радість, відкриють для себе безліч таємниць людської, зокрема дитячої, природи. Чи вдасться маленькій Райлі знайти себе у величезному місті? Запрошуємо дивитися мультик Думками навиворіт онлайн на нашому ресурсі. Насолоджуйтесь переглядом.

Повний опис: Головна героїня мультиплікаційної картини 11-річна Райлі Андерсон переживає не дуже приємний етап у житті: за розподілол її батька відправляють працювати в Сан-Франциско. Тепер їй доводиться прощатися зі своїм веселим, безтурботним життям в Міннесоті, залишити всіх друзів, улюблену школу і починати нове життя серед незнайомих людей.

Райлі починають керувати емоції – Радість, Страх, Печаль, Огида і Гнів, які є причинами всіх її вчинків. Дівчинка в короткі терміни кардинально змінюється і це починає лякати її батьків: вони не можуть зрозуміти, як простий переїзд міг настільки змінити спокійну, тиху і веселу дівчинку. Але найстрашнішим є те, що ніхто не знає, що робити і як боротися проти постійного суму, який охопив беззахисну дівчинку. У мультику можна побачити як насправді діти переживають проблеми перехідного віку, сімейні проблеми і знайомства з новими людьми і новим місцем. Запрошуємо подивитися мультик Думками навиворіт онлайн українською та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

Насолоджуйтесь переглядом


Скачати Думками навиворіт українською торрент: .avi (2.05 GB, torrent, Ukr)

загрузка...


Інші мультики


Ви можете Залишити коментар
WordPress: 21.04MB | MySQL:118 | 0.460sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00040 sec