загрузка...

Діномама

Діномама онлайн українською дивитися постер

Діномама

Назва: Діномама / Dino Time
Тривалість: 01:25:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: От ви кажете, що машина часу – це круто. Хочеш, в майбутнє лети, хочеш – в минуле! У які завгодно часи і епохи переміщатися – все, що душа забажає. А що якщо вам взяти і опинитися в часах динозаврів? Там про такі слові як «цивілізація» і «люди» ніхто ніколи не чув. А зубасті динозаврики навряд чи відрізнялися б гостинністю, привітністю і турботою. Втім, хто знає. Запрошуємо дивитися мультик Діномама онлайн. Дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей.

Повний опис: Ерні завжди був справжнім шибайголовою. Для нього важливішим за пригоди немає нічого.
Почнемо з того, що у його найкращого друга Макса батько справжній винахідник, який створив машину часу. Зрозуміло, чудо-конструкція не була призначена для дитячих пустощів, але наш бешкетник Ерні примудрився туди пробратися і друзів своїх за собою привів.

У підсумку хлопці опиняються в царстві динозаврів. Жах! Більше того, наші герої потрапили прямо в гніздо до тиранозавра. Цим сильним хижаком, виявилася самка, яка прийняла наших мандрівників у часі за своїх новонароджених діточок. Приходьте дивитися мультфільм Діномама онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Діномама (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.435sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00072 sec