загрузка...

Еквестрійські дівчата: Райдужний рок

Еквестрійські дівчата: Райдужний рок онлайн

Еквестрійські дівчата: Райдужний рок

Назва: My Little Pony: Еквестрійські дівчата – Райдужний рок / My Little Pony: Equestria Girls – Rainbow Rocks
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: Учениці школи Кантерлот з мультику «Еквестрійські дівчата: Райдужний рок»: Рейнбоу Деш, Еппл Джек, Пінкі Пай, Раріті і Флаттершай створили власну музичну групу під назвою «The Rainbooms» і стали виконувати композиції у стилі рок. У дівчат це дуже добре виходило і через деякий час вони зважилися взяти участь у музичному змаганні, організованому між школами.

Їхніми основними суперницями стануть дівчата групи «The Dazzlings». Ніхто не обіцяв простого змагання і всі були готові до музичного бою. Але ставка робилася на музичні здібності. А ось учасниці групи «The Dazzlings» виявилися не тими, за кого себе видавали. Що ж задумали ці дівчата, і як буде проходити довгоочікуване змагання? Запрошуємо дивитися мультик Дівчата з Еквестрії: Райдужний рок онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Повнометражний мульт «Еквестрійські дівчата: Райдужний рок» розпочинається з того, що Сансет Шиммер, усвідомивши, що раніше її поведінка була неправильною, тепер намагається налагодити дружнє спілкування з однокласниками. Але школярі продовжують ставитися до дівчини з підозрою. У цей час в школі Кантерлот Хай всі очікують на музичний конкурс «Mane Event». Тому подруги Пінкі Пай, Флаттершай, Еппл Джек, Рейнбоу Деш і Раріті запрошують Сансет Шиммер у групу «The Rainbooms», щоб підтримати її, і хочуть обов’язково виграти це змагання талантів.

Несподівано серед учасників з’являється невідома група «The Dazzlings». Ці три загадкові суперниці становлять серйозну конкуренцію дівчатам з «The Rainbooms» у боротьбі за перше місце в конкурсі. Випадково Сансет Шиммер з’ясовує, що незнайомки «The Dazzlings» не хочуть виграти у музичному змаганні талантів, у них інша мета – нашкодити школі якимось зловісним чином. Тут вже без втручання магії складно змінити долю школи.

Учениці хочуть врятувати Кантерлот Хай і просять допомоги у Принцеси Твайлайт, яка вирушила відпочивати в інші світи. Створене музичне заклинання може допомогти подружкам не тільки провчити лиходійок, а й здобути перемогу в конкурсі. Але чи зможе «The Rainbooms» запобігти підступному планові? Мультфільм Дівчата з Еквестрії 2: Райдужний рок онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дівчата з Еквестрії 2: Райдужний рок онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.11MB | MySQL:138 | 0.539sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00038 sec