загрузка...

Елвін та бурундуки

Елвін та бурундуки онлайн

Елвін та бурундуки

Серія: Елвін та бурундуки
Назва: Елвін та бурундуки / Alvin and the Chipmunks
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Розмазня-невдаха Дейв марно намагається знайти своє місце на просторах шоу-бізнесу. Оточуючі вперто не хочуть помічати ні його майстерності, ні чарівності. Навіть особисті зв’язки виявляється безсилі. І хто б міг подумати, що виправити ситуацію допоможе погано виконана пісня, до того ж, заспівана верескливим голосом, таким, що личить образу неспокійного бурундука. Запрошуємо дивитися мультфільм «Елвін та бурундуки» онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Веселий музичний фільм з намальованими героями розповідає про пригоди незвичайного балакучого тріо бурундуків зі смішними писклявими голосами. Кар’єра музиканта Дейва Севілла не дуже розвивається, його пісні ніхто не хоче співати, його агент і за сумісництвом друг збирається розірвати контракт та ще й кохана дівчина зовсім не звертає на нього увагу. У житті Дейва суцільна чорна смуга з невдач.

Але одного разу, перед Різдвом, трапляється справжнє маленьке диво, яке змінить звичне життя музиканта-невдахи і поставить його з ніг на голову. Винуватцями такої зміни є троє бурундуків, які вміють розмовляти: Елвін, Саймон і Теодор. Маленькі веселі істоти з дуже писклявими голосами сильно ускладнюють життя Дейва, перетворюючи його на справжній кошмар. Але з часом все змінюється і завдяки бурундукам життя Дейва значно поліпшується. Запрошуємо подивитися цікавий сімейний мультик «Елвін і бурундуки» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Елвін та бурундуки (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:146 | 0.505sec