загрузка...

Емоджі муві

Мультфільм Емоджі муві (2017) онлайн дивитися українською

Емоджі муві

Назва: Емоджі муві / Emojimovie: Express Yourself
Категорія: Новинки
Тривалість: 01:24:00
Рік: 2017
Мова: Українська

Опис: Мультфільм «Емоджі муві» розкриває небачені раніше секрети світу всередині вашого смартфона. Заховане там місто Текстополіс населяють метушливі емоджі (смайли), які з кожним днем чекають, поки ви виберете їх у ваших повідомленнях. У цьому світі у кожної емоджі тільки одна роль, за винятком Джена, дуже буйного смайла, який народився без фільтра і може висловлювати купу емоцій мало не одночасно.

Бажаючи стати таким же «нормальним» як всі інші, Джен заручається підтримкою кращого друга «Дай п’ять» і сумно відомого зломщика кодів джейлбрейк. Разом вони починають свою подорож крізь додатки на смартфоні, кожне з яких має свій власний світ. Так вони хочуть знайти скрипт, щоб полагодити Джейна і зробити його звичайним. Але коли над телефоном нависає серйозна загроза, доля всіх емоджі у небезпеці. Врятувати їх може тільки команда несхожих, у прямому сенсі цього слова, один на одного смайлів. Чи встигнуть вони врятувати свій світ до того, як його зітруть назавжди?

Цікава задумка режисера Ентоні Леондіс створити фільм на основі звичних для кожного власника смартфона смайлів – це одночасно вкрай інтригуюче і вельми незвично. Ентоні раніше працював над картиною “Ігор” і непогано в цьому досяг успіху. Залишається сподіватися, що такий ризикований крок в спробах освоїти нову нішу для нього обернеться успіхом, і глядачеві сподобається цей анімаційний фільм. Мультик Емоджі муві онлайн дивитися українською на нашому сайті.

1 2 3
 

Емоджі муві (2017) онлайн дивитися українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 2 “Емоджі муві”

  1. Ніка says:

    Круто!!!
    😉😏😄😘😊😎
    Мультик дуже гарний!!!

  2. Катерина says:

    Неймовірний мультик!

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:140 | 0.905sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00021 sec